islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

⛸ KLZISKO V MESTSKOM PARKU OPÄTOVNE OTVORIA V STREDU POPOLUDNÍ ☝️ Mestský podnik TEHO ako prevádzkovateľ mobilnej ľadovej ploch…

⛸ KLZISKO V MESTSKOM PARKU OPÄTOVNE OTVORIA V STREDU POPOLUDNÍ

☝️ Mestský podnik TEHO ako prevádzkovateľ mobilnej ľadovej plochy v Mestskom parku oznamuje, že dnes od 13.00 hod. až do stredy 22. 12. 2021 nebude klzisko z technických príčin v prevádzke.

✅ Korčuľovanie bude možné v stredu po 13.00 hod. Vstup na mobilnú plochu bude možný iba pre osoby v režime OP (očkovaní a po prekonaní ochorenia Covid-19). Deti do 12 rokov majú výnimku a nemusia predkladať potvrdenie o zaočkovaní alebo prekonaní ochorenia.

👉 Maximálna kapacita korčuliarov na ľadovej ploche je v zmysle pandemických opatrení jedna osoba na 25 m², a to bez prítomnosti divákov. Naraz sa tak môže na klzisku korčuľovať maximálne 32 ľudí.

Prevádzka mobilnej ľadovej plochy sa bude prispôsobovať aktuálnej pandemickej situácii. 🦠

⏰ Prevádzková doba klziska je každý deň od 9.00 do 20.00 hod., v utorok popoludní je vždy technická prestávka.

Korčuľuje sa v hodinových intervaloch, aby sa pri obmedzenej kapacite mohlo vystriedať čo najviac záujemcov. ☝️ Vždy po hodine nasleduje krátka prestávka. Počas nej dôjde k úprave ľadu a k vystriedaniu korčuliarov. Vstupné na ľadovú plochu je bezplatné.


Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *