islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🅿️ Registrujte sa a zakúpte si rezidentskú parkovaciu kartu pre Starý Ružinov – západ a 500 bytov. Do 30.4.2022 získate 15 mesač…

🅿️ Registrujte sa a zakúpte si rezidentskú parkovaciu kartu pre Starý Ružinov – západ a 500 bytov. Do 30.4.2022 získate 15 mesačnú platnosť parkovacej karty.

V lokalite Starý Ružinov – západ a 500 bytov spúšťame systém regulovaného parkovania PAAS od 3. mája 2022.

Obyvateľky a obyvatelia sa môžu registrovať a požiadať o parkovaciu kartu už teraz, jednoducho online na www.paas.sk, alebo na niektorom z klientskych miest: www.paas.sk/kontakt/

Podľa schváleného VZN získava rezidentská karta na prvé auto zakúpená do 30. apríla platnosť až 15 mesiacov za cenu ročnej parkovacej karty. Odporúčame vám preto zakúpiť si kartu do tohto termínu. Pri jej zakúpení si môžete zvoliť termín začiatku platnosti od 3. mája a ak bude karta vydaná aj uhradená do 30. apríla, získate spomínanú 15-mesačnú platnosť.

I keď je vo väčšine prípadov registrácia a zakúpenie karty rýchle a systém automaticky získa vaše údaje zo štátnych registrov, v niektorých prípadoch sa stáva, že údaje nie sú v štátnych registroch správne či kompletné alebo je potrebné doložiť rôzne prílohy. V takých prípadoch je potrebné registráciu schvaľovať ručne, čo môže trvať niekoľko dní. Prosíme vás preto, aby ste o kartu požiadali v predstihu a nenechávali si registráciu a platbu na posledný deň.

V prípade akýchkoľvek otázok či problémov s registráciou sme vám k dispozícii na infolinke 0800 222 888, cez kontaktný formulár na stránke www.paas.sk, alebo osobne na klientskych miestach.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *