islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🅿️ Rezidentská parkovacia karta uhradená do 30.4.2022 získava 15 mesačnú platnosť za cenu ročnej karty. Podľa schváleného VZN…

🅿️ Rezidentská parkovacia karta uhradená do 30.4.2022 získava 15 mesačnú platnosť za cenu ročnej karty.

Podľa schváleného VZN získava rezidentská karta na prvé auto zakúpená do 30. apríla platnosť až 15 mesiacov za cenu ročnej parkovacej karty. Pri zakúpení karty si môžete zvoliť termín začiatku platnosti maximálne mesiac odo dňa kúpy a ak bude karta vydaná aj uhradená do 30. apríla, získate spomínanú 15-mesačnú platnosť.

Ak sa teda regulácia parkovania spúšťa vo Vašej lokalite napríklad v júni, môžete si zakúpiť parkovaciu kartu s platnosťou napríklad od 20. mája a ak bude uhradená do 30.4., karta bude platiť od zvoleného dátumu po dobu 15 mesiacov namiesto 12.

I keď je vo väčšine prípadov registrácia a zakúpenie karty rýchle a systém automaticky získa vaše údaje zo štátnych registrov, v niektorých prípadoch sa stáva, že údaje nie sú v štátnych registroch správne či kompletné alebo je potrebné doložiť rôzne prílohy. V takých prípadoch je potrebné registráciu schvaľovať ručne, čo môže trvať niekoľko dní. Prosíme vás preto, aby ste o kartu požiadali v predstihu a nenechávali si registráciu a platbu na posledný deň.

V prípade akýchkoľvek otázok či problémov s registráciou sme vám k dispozícii na infolinke 0800 222 888, cez kontaktný formulár na stránke www.paas.sk, alebo osobne na klientskych miestach.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *