islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🇨🇿 🇸🇰 VOĽBY V ČECHÁCH UKÁZALI, ŽE POLITIKA AGRESÍVNEHO MARKETINGU SA DÁ PORAZIŤ SKUTOČNÝMI HODNOTAMI U susedov priniesli dramat…

🇨🇿 🇸🇰 VOĽBY V ČECHÁCH UKÁZALI, ŽE POLITIKA AGRESÍVNEHO MARKETINGU SA DÁ PORAZIŤ SKUTOČNÝMI HODNOTAMI

U susedov priniesli dramatické parlamentné voľby víťazstvo koalície Spolu, ktorej súčasťou sú aj naši partneri – kresťanskí demokrati z KDU-ČSL.

👉 Na Slovensko nám tým okrem iného poslali silné povzbudenie, že politika neustáleho napätia a nenávisti môže byť porazená hodnotovou politikou postavenou na odbornosti a slušnosti.

🇨🇿 Česi zatiahli ručnú brzdu a postavili sa za návrat k štandardom a poctivej politike namiesto teatrálneho vládnutia podľa marketingových poučiek.

✅ KDH začalo štvrtú desiatku rokov služby v prospech občanov, počas ktorých celý čas stálo a naďalej stojí na strane slušnosti, slobody a odbornosti. Veríme, že aj u nás postupne klíči obdobie, keď tieto hodnoty dokážu ľudí zjednotiť a presvedčiť. Lebo alternatíva existuje.

👉👉 Odomkli sme pre Vás komentár predsedu KDH Milana Majerského v .týždni: tyzden.sk/mimoparlamentne-forum/77673/milan-majersky-predseda-kdh-volby-v-cesku-ukazali-ze-utocny-marketing-nepresvedcil/?ref=kat


Autor správy, foto a správu publikoval KDH on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *