islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🇸🇰 HISTORICKÁ POMOC SLOVENSKU V ČASE KRÍZY Dnes sme spolu s koaličnými partnermi predstavili historicky najväčší balík pomoci pr…

🇸🇰 HISTORICKÁ POMOC SLOVENSKU V ČASE KRÍZY
Dnes sme spolu s koaličnými partnermi predstavili historicky najväčší balík pomoci pre Slovensko. Rodiny, domácnosti v hmotnej núdzi, náhradní rodičia či opatrovatelia dostanú jednorazový príspevok, aby sme im pomohli zmierniť dopady rekordnej inflácie. Tiež sa zvýšia prídavky na deti a revolučnou systémovou zmenou, ktorú sa strane ZA ĽUDÍ podarilo presadiť, je trvalé zvýšenie daňového bonusu.
Ak chceme pomôcť Slovensku, musíme v prvom rade pomôcť rodinám. Musíme pomôcť ľuďom, aby sa nebáli zakladať si rodiny a vychovávať deti. Investície do detí sú investície do úspešnej budúcnosti Slovenska.
Počas bývalých vlád boli práve rodiny s deťmi najviac zanedbávané. Viete, o koľko Smer zvyšoval prídavky na deti? V priemere o 20 centov ročne. A daňový bonus na dieťa zvyšovali ročne o úbohých 13 centov!
My miesto prázdnych rečí prinášame konkrétne riešenia. Prídavky na deti zvýšime už od júla o vyše 20 eur a od januára budú dokonca dvojnásobné v porovnaní s dneškom!
Výrazne porastú daňové bonusy. To sú ročne stovky eur, ktoré pracujúci rodič dieťaťa nebude musieť odviesť na dianiach, zostanú mu v peňaženke a môže ich použiť pre svoju rodinu a svoje deti.
Navyše, daňový bonus pre rodičov je opatrenie, ktoré špeciálne presadzuje naša strana, pretože je spravodlivé v tom, že najviac pomáha rodičom s nižšími a strednými príjmami.
Na rozdiel od Fica a spol., my pre ľudí pracujeme, riešime ich problémy v historicky najťažších časoch, akým Slovenská republika čelila. My neklameme, plníme sľuby z nášho programu a robíme veci, ktoré majú zmysel a pomáhajú ľuďom. O tom je politika, ktorú strana ZA ĽUDÍ v tejto koalícii presadzuje.


Autor správy, foto a správu publikoval Za ľudí on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *