islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🌼 SKRÁŠĽUJTE SVOJE OKOLIE SPOLU S NAMI 💶 TERAZ AJ S DOTÁCIOU 500 EUR OD PETRŽALKY 𝐔𝐭𝐨𝐫𝐨𝐤 𝟑𝟎. 𝐧𝐨𝐯𝐞𝐦𝐛𝐞𝐫 je posledným dňom na pos…

🌼 SKRÁŠĽUJTE SVOJE OKOLIE SPOLU S NAMI 💶 TERAZ AJ S DOTÁCIOU 500 EUR OD PETRŽALKY

𝐔𝐭𝐨𝐫𝐨𝐤 𝟑𝟎. 𝐧𝐨𝐯𝐞𝐦𝐛𝐞𝐫 je posledným dňom na posielanie žiadostí o finančný príspevok od našej mestskej časti v rámci iniciatívy 💫 Skrášlime si okolie. 💫

V snahe vyjsť čo najviac v ústrety našim obyvateľom a odvďačiť sa im za pomoc i záujem pri zveľaďovaní verejných priestranstiev sme sa tentokrát rozhodli poskytnúť aj financie na nákup materiálu potrebného na realizáciu projektov v rámci tejto zelenej iniciatívy.

🗨 „Takýmto spôsobom chceme podporiť všetkých, ktorým na našom okolí záleží a angažujú sa v skrášľovaní verejných priestorov. Či už vnútroblokov, malých pásov zelene alebo priestorov pred našimi školami, škôlkami, knižnicami a podobne,“ hovorí zástupkyňa starostu Petržalky Jana Hrehorová.

💡 AKO NA TO:
🌷 Žiadosť o nákup materiálu je dostupná na našom webe bit.ly/3BcD7ip.
🌷 Podanie vyplnených žiadostí je možné fyzicky v podateľni miestneho úradu alebo elektronicky na adrese 📧 skraslime@petrzalka.sk.
🌷 Verejný priestor musí byť v správe alebo vo vlastníctve mestskej časti, prípadne musí mať žiadateľ súhlas vlastníka alebo prenajímateľa pozemku.
🌷 Minimálna výška pomoci pri nákupe materiálu na jeden projekt je 200 eur a maximálna 500 eur na žiadateľa.
🌷 Pravidelná konzultácia aktivít v rámci projektu so zamestnancami miestneho úradu je nevyhnutnosťou. Prebiehať bude prostredníctvom 📧 skraslime@petrzalka.sk.
🌷 Projekt musí mať udržateľnosť minimálne tri roky.

Všetky žiadosti spĺňajúce požadované podmienky bude posudzovať 🌿Oddelenie životného prostredia, územného rozvoja a dopravy.

☝️ A nezabudnite, všetci, ktorí máte záujem skrášľovať Petržalku dočasným osvojením verejnej zelene, môžete tak stále urobiť zapojením sa do nášho programu Adopcia zelene 🔗 bit.ly/3GgZwit.

ĎAKUJEME, že vnímate potreby svojho okolia spolu s nami. Tešíme sa na vašu hojnú účasť v projektoch, ktoré opäť zahalia náš domov do zelenej krásy. 🍀🤗 #petrzalkamaka #zelenapetrzalka

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *