islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🎄♻️ Pozrite sa, ako sa bratislavské vianočné stromčeky menia na poličky plné príbehov! Každý odzdobený stromček, ktorý bol odlo…

🎄♻️ Pozrite sa, ako sa bratislavské vianočné stromčeky menia na poličky plné príbehov!

Každý odzdobený stromček, ktorý bol odložený do jednej z 800 drevených ohrádok v meste, dostal šancu byť opäť užitočným. Stromčekov sme tak vyzbierali približne 43 000 a vďaka spolupráci s partnermi ich premieňame na poličky. A teraz 150 takýchto poličiek s knihami z KOLO Bratislavského centra opätovného použitia postupne rozdávame do občianskych združení a organizácií, ktoré sa venujú napríklad deťom, mládeži, rodinám, seniorom a seniorkám, alebo ľuďom bez domova.

Ide o ďalší z cirkulárnych projektov mesta a sme veľmi radi, že týmto spôsobom spájame starostlivosť o ľudí so starostlivosťou o prostredie – ideálna kombinácia. Ďakujeme kolegyniam a kolegom z magistrátu, z OLO – Odvoz a likvidácia odpadu, tiež našim partnerom IKEA a BUČINA EKO, s.r.o. za realizáciu tohto skvelého projektu. A ďakujeme hlavne všetkým vám, ktorí ste svoj stromček odprevadili do ohrádky – kúzlo Vianoc tak pokračuje!

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *