islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🎉 Nové Staromestské noviny sú tu, očakávajte ich už čoskoro vo vašich schránkach. 📰 Že sú iné, ako ich poznáte? Aj o tom sa v ni…

🎉 Nové Staromestské noviny sú tu, očakávajte ich už čoskoro vo vašich schránkach. 📰 Že sú iné, ako ich poznáte? Aj o tom sa v nich dočítate. Pre tých nedočkavých však prinášame článok o tom, čo je nové, už teraz:

NOVÝ VIETOR V NOVINÁCH

Staromestské noviny uzreli prvýkrát svetlo sveta v decembri 2009 ako osemstranový spravodaj mestskej časti. Za ten čas sa toho mnoho zmenilo – na starostovskej stoličke sa vystriedali piati starostovia, počty obyvateľov sa neraz rozkolísali a srdce nášho hlavného mesta pomaly metamorfovalo do metropoly v pravom zmysle slova. Roky tečúce po ľavej strane Dunaja noviny zodpovedne mapovali a každý mesiac prinášali dôležité informácie obyvateľkám a obyvateľom Starého Mesta.

Staromestské noviny už vo svojom názve pripomínajú oxymoron. A je to veru tak, v dobe tak rýchlej a instantnej informovať o novinkách starosvetským spôsobom tlačeného slova je nemalá výzva. Rozhodli sme sa jej však postaviť čelom a hľadať formu, ktorá bude mať zmysel nielen pre našich verných čitateľov, ale pritiahne aj nových.

Zvolili sme kvalitu ✍️

Mestské časti čaká náročné obdobie, vládne opatrenia, inflácia a rast cien energií nás každodenne stavia pred neľahké rozhodnutia. Aby mohli byť Staromestské noviny plné kvalitného obsahu, zaujímavých rozhovorov a pravidelných rubrík, rozhodli sme sa ich vydávať ako dvojmesačník. Všetky dôležité informácie a aktuality v reálnom čase nájdete aj na webe www.staremesto.sk alebo tu na sociálnych sieťach.

Čítanie pre všetkých 👀

V novom šate prichádza aj nový obsah. Noviny naberú na stránkach, kde vám prinesieme viac umenia v uliciach a architektúry, viac rozhovorov a tém, viac kultúry, tipy na túry, ale aj okienko kritického myslenia či historické články zabudnuté v čase. Tešíme sa na nové magazínovejšie noviny Starého Mesta a veríme, že sa vám budú páčiť.

Vaša redakcia.

Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce Bratislavy on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *