islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🏘️ Poďte s nami pracovať na rozšírení fondu mestských nájomných bytov! Bratislava si ako jeden z cieľov dala do roku 2030 zdvo…

🏘️ Poďte s nami pracovať na rozšírení fondu mestských nájomných bytov!

Bratislava si ako jeden z cieľov dala do roku 2030 zdvojnásobiť svoj jestvujúci bytový fond. Jedna z foriem, ako tento cieľ z Koncepcie mestskej bytovej politiky dosiahnuť, je rozširovanie mestského bytového fondu vlastnou výstavbou. Preto vyhlasujeme verejné obstarávanie pre služby architektov a projektantov, ktorí budú riešiť zadania na rekonštrukcie a novostavby bytových a polyfunkčných budov na pozemkoch mesta. Výsledkom verejného obstarávania bude výber 6 projekčných tímov, ktorí sa budú spolupodieľať na zlepšení dostupnosti nájomného bývania v Bratislave.

Všetky mestské projekty by mali byť príkladom kvalitného štandardu bytovej výstavby, a to tak na úrovni riešenia bytov, architektúry bytových domov, ako aj obytného prostredia v rámci navrhovaného bytového súboru a jeho okolia. Preto hľadáme kvalitných architektov pre rôzne stupne projektovej dokumentácie od architektonickej štúdie až po realizačný projekt, inžiniering a odborný autorský dohľad, vždy v rozsahu podľa konkrétneho jednotlivého zadania.

Link pre bližšie informácie k verejnému obstarávaniu a súťažné podklady 👉
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/34162/summary

Ponuky je možné predkladať do 20.02.2023 10:00

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *