islovak.sk

online denn├ę spravodajstvo – ┼żijeme Slovenskom…

­čĹĚ Ako pokra─Źuj├║ pr├íce na pred─║┼żen├ş elektri─Źkovej trate do Petr┼żalky?

­čĹĚ Ako pokra─Źuj├║ pr├íce na pred─║┼żen├ş elektri─Źkovej trate do Petr┼żalky?

­čĆŚ´ŞĆ Na celom koridore stavby prebiehaj├║ zvy┼ín├ę prekl├ídky in┼żinierskych siet├ş a zabezpe─Źenie ich ochrany, ako aj n├ísypy zo ┼ítrku s pr├şmesou jemnozrnnej zeminy. V ─Źasti stavby od Bos├íkovej po Betliarsku bola realizovan├í kon┼ítrukcia elektri─Źkov├ęho spodku a odvodnenie.

­čĆŚ´ŞĆ V ├║seku medzi kri┼żovatkami Jant├írova – Lietavsk├í a Jant├írova – Betliarska bude vybudovan├Ż bajpas, teda obch├ídzkov├í trasa. Doprava bude odklonen├í z d├┤vodu prepojenia ├║sekov novej trate, ktor├ę kri┼żuj├║ teraj┼íiu cestu, a vybudovanie nov├Żch kri┼żovatiek a cestnej komunik├ície.

­čĆŚ´ŞĆ Pri Farskom kostole Sv. rodiny pokra─Źuj├║ pr├íce na budovan├ş mostn├ęho objektu, realizuj├║ sa mostn├ę opory a pomocn├í kon┼ítrukcia, ─Źi┼że do─Źasn├í opora mostn├ęho telesa, ktor├í bude po osaden├ş odstr├ínen├í. Na tomto ├║seku aktu├ílne operuje vysok├Ż ┼żeriav.

­čĆŚ´ŞĆ Zdru┼żen├Ż most cez Chorv├ítske rameno na Rusovskej ceste je v druhej f├íze zakladania a realiz├ície spodnej stavby. Stavba kon┼ítrukcie sa u┼ż posunula do priestoru b├Żval├ęho premostenia ramena, ktor├ę bolo medzi─Źasom odstr├ínen├ę.

­čĆŚ´ŞĆ Na bud├║com obratisku Jan├şkov dvor pokra─Źuj├║ pr├íce na hrubej stavbe meniarne a soci├ílnych priestorov pre vodi─Źov, vybudovan├ę boli stropy a steny.

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Bratislava – hlavn├ę mesto SR on Facebook Zdroj Read More
Nap├ş┼íte n├ím v pr├şpade preklepu alebo chyby v ─Źl├ínku. ─Äakujeme

LEAVE A RESPONSE

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *