islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🔥 JEDNORAZOVÉ OČKOVANIE V PIATOK 🔥 Milí priatelia. Okres Ružomberok sa blíži k magickej hranici zaočkovanosti u ľudí nad 50 rok…

🔥 JEDNORAZOVÉ OČKOVANIE V PIATOK 🔥

Milí priatelia. Okres Ružomberok sa blíži k magickej hranici zaočkovanosti u ľudí nad 50 rokov. V prípade, že náš okres presiahne mieru očkovanosti nad 65%, tak budeme zaradení vždy o lepší stupeň v Covid-automate, než hovoria aktuálne čísla.

⚡ Čo to znamená?
Momentálne sme bordoví. Ak by sme sa jedného dňa stali čiernymi, tak by reštaurácie mohli podávať stravu len okienkovým výdajom, ubytovanie by bolo prakticky zakázané, fitness centrá by boli zatvorené pre všetkých, wellness a kúpaliská zatvorené pre všetkých, organizovanie večierkov, karov, svadieb by bolo zakázané pre všetkých. Takéto obmedzenia výrazným spôsobom sťažia život nás všetkých.

Vyhnúť sa tomu môžeme tým, že prehupneme cez spomínanú hranicu 65% očkovanosti.

Aj z toho dôvodu Žilinský samosprávny kraj vyšle mobilnú očkovaciu jednotku „VakciZuzka“ do Ružomberka, kde budú očkovať bez objednania jednodávkovou vakcínou Janssen od Johnson&Johnson.

Očkovanie každého, kto o to prejaví záujem sa bude realizovať v Koniarni už tento piatok 29.10.2021 v čase od 11:00 do 17:00 (s prestávkou o 14:00-14:30).

Očkovací tím navštívi Ružomberok v zložení: lekár, sestra, záchranár a administratívny pracovník. Za očkovanie sa nič neplatí.

Poďme s tou chorobou konečne zatočiť

⚡⚡⚡


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Ružomberok on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *