islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🚧 Na Gagarinovej ulici v Ružinove budú od piatka 22.10.2021 do nedele 24.10.2021 prebiehať práce spojené s opravou cesty. Počas …

🚧 Na Gagarinovej ulici v Ružinove budú od piatka 22.10.2021 do nedele 24.10.2021 prebiehať práce spojené s opravou cesty. Počas týchto prác dôjde na tomto úseku k oprave rozbitého zastávkového poľa zastávky Hraničná v smere do mesta a vyjazdených koľají na ceste.

Práce budú trvať výhradne počas víkendu, takže dopad na premávku bude minimálny. Treba však na tomto úseku počítať s dočasným znížením počtu jazdných pruhov na dva. Po víkende dôjde k zníženiu dopravných obmedzení. Obmedzené zostane len zastávkové pole, ktoré budú musieť autobusy obísť vo vedľajšom jazdnom pruhu, preto žiadame vodičov o zvýšenú opatrnosť a ohľaduplnosť v tomto úseku.

Kvôli oprave zastávkového poľa bude zastávka MHD Hraničná o pár metrov presunutá v smere jazdy. Tento stav potrvá do času, kým nový betón neuzreje. Následne sa dočasná zastávka presunie na pôvodné miesto. Prevádzka MHD nebude nijako obmedzená, rovnako tak peší pohyb osôb po chodníku.

Ďakujeme za trpezlivosť pri dopravných obmedzeniach a zmenách pre cestujúcich.


Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *