islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🚨OPATRENIA POLÍCIE V SÚVISLOSTI S KONFERENCIOU GLOBSEC✅ 👮➡V súvislosti s konaním konferencie GLOBSEC je potrebné počítať s urči…


🚨OPATRENIA POLÍCIE V SÚVISLOSTI S KONFERENCIOU GLOBSEC✅

👮➡V súvislosti s konaním konferencie GLOBSEC je potrebné počítať s určitými dopravnými opatreniami, ktoré sme prijali v súvislosti so zabezpečením verejného poriadku a predovšetkým s cieľom zabezpečiť bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky.

👮➡V súčasnosti sa obyvatelia Bratislavy a jej návštevníci môžu stretnúť s obmedzeniami pred hotelom River Park, konkrétne je tam umiestnené dočasné dopravné zariadenie zákaz zastavenia s dodatkovou tabuľou „okrem vozidiel s povolením Globsec“, tak isto v čase konania konferencie bude dočasným dopravným zariadením „zákaz vjazdu“ obmedzený vjazd pre vozidlá pred hlavný vchod hotela. Toto obmedzenie bude platiť až do 2. júna 2023.

👮➡Krátkodobé obmedzenia cestnej premávky môžu nastať na komunikáciách pri presune jednotlivých delegácií medzi letiskom M. R. Štefánika, hotelom River Park, Prezidentským palácom, Úradom vlády a Bratislavským hradom.

✅Do opatrení sme zapojili dostatočný počet policajtov rôznych zložiek a spolupracujeme aj so zahraničnými partnermi. Policajti budú v najbližších dňoch vo zvýšenej miere dohliadať predovšetkým na verejný poriadok, ako aj na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky.

🤝Prosíme preto obyvateľov o pochopenie a je tiež veľmi dôležité, aby sa riadili pokynmi policajtov.
Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *