islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🧡🖤 Face-off Day odložený, klub pripravuje riešenia ⏳💡 Pripravovaná akcia Face-off Day spojená s odovzdávaním permanentiek bola …

🧡🖤 Face-off Day odložený, klub pripravuje riešenia ⏳💡

Pripravovaná akcia Face-off Day spojená s odovzdávaním permanentiek bola z technických príčin a dôvodu sťahovania sa tímov HC Košice do Crow arény odložená na neurčito.

HC Košice aktuálne rokuje o preložení termínov prvých domácich zápasov proti HC Slovan Bratislava (18. 9.) a HC 21 Prešov (25. 9.). Klub zároveň intenzívne pracuje na analýze a príprave všetkých možných riešení aktuálnej situácie.

HC Košice: “Na novú sezónu sme sa všetci veľmi tešili a v rámci predaja permanentiek, prípravy marketingových aktivít vrátane Face-off Day, ale aj v skladbe kádra a príprave sme odpracovali týždne tvrdej práce. Skvelý bol aj začiatok prípravy v Steel aréne. Bohužiaľ, enormný nárast energií dostal Steel arénu a HC Košice do bez pomoci štátu či samosprávy ťažko riešiteľnej situácie. Desať dní pred začiatkom sezóny tak musíme pracovať s viacerými scenármi a hľadať všetky možné riešenia, ako sa s danou situáciou vysporiadať. Všetkých partnerov, permanentkárov a fanúšikov prosíme o trpezlivosť.

Zároveň apelujeme na všetky štátne a samosprávne inštitúcie, aby sa situáciou v športe začali intenzívne zaoberať. V roku, v ktorom slovenskí hokejisti získali bronzové medaily na olympiáde, Erik Černák bojoval o zisk 3. Stanleyho pohára a Juraj Slafkovský a spol. preslávili Slovensko v drafte do NHL si hokejové, ale aj ostatné športové kluby a športovci zaslúžia pomoc pri ich prežití a ďalšom fungovaní. Okrem Erika Černáka a Juraja Slafkovského HC Košice doma i v zahraničí reprezentovali i ďalší skvelí odchovanci. V drese národných tímov nastupovalo viac ako 15 mladých nádejí. Po dvoch COVID-ových sezónach je nesmierne náročné čeliť ďalšej nepredvídateľnej a extrémne nepriaznivej situácii. Preto prosím a žiadame štát o pomoc pri záchrane hokeja a športu na Slovensku.”

#hckosice #hcke #keway #mysmehckosice #hckosiceofficial


Autor správy, foto a správu publikoval HC Košice (oficiálna stránka) on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *