islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🧸Materská škola na Šuňavcovej pokračuje aj v ďalšom školskom roku 🧸 Posunuli sme rekonštrukciu škôlky na Šuňavcovej ulici o rok…

🧸Materská škola na Šuňavcovej pokračuje aj v ďalšom školskom roku

🧸 Posunuli sme rekonštrukciu škôlky na Šuňavcovej ulici o rok. Malí škôlkari teda nebudú musieť byť rozdelení do susedných materských škôl a MŠ Šuňavcova, MŠ Legerského aj MŠ Pionierska tak budú môcť prijímať deti aj pre nadchádzajúci školský rok. Prihlášky budú škôlky prijímať do konca mája.

🧸„Rekonštrukciu materskej školy na Šuňavcovej presúvame na ďalší školský rok. V podobe, v akej bol projekt v minulosti pripravovaný, dnes už nedáva zmysel a nereaguje na dnešné normy. Máme teraz čas v pokoji pripraviť nielen projekt rozšírenia kapacít, ale aj rozmiestnenie škôlkarov počas samotnej rekonštrukcie. Chápem, že sme na pár dní spôsobili vrásky na čele z neistoty miesta v škôlke. Verím však, že posun rekonštrukcie nám všetkým dovolí riadne sa pripraviť,“ zhrnul starosta mestskej časti Bratislava–Nové Mesto Matúš Čupka.

🧸Samospráva sa bude uchádzať o externé financovanie rekonštrukcie z európskych zdrojov.
🧸Zákonní zástupcovia, ktorí podali žiadosti o umiestnenie do iných škôlok, môžu tieto pôvodné žiadosti vziať späť.
🧸Žiadosti o umiestnenie dieťaťa do materskej školy môžu rodičia podávať elektronicky, poštou alebo osobne v budove konkrétnej materskej školy.
🧸Harmonogram prevádzky MŠ Šuňavcova 13 v období letných prázdnin v školskom roku 2022/2023 bude zverejnený na webovom sídle školy a miestneho úradu.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – Nové Mesto on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *