islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

🔊 U15 – NK Osijek 1:3 ✅ Do zápasu sme nevstúpili vôbec dobre a po individuálnej chybe už v 3. minúte inkasovali, pričom tento v…

🔊 U15 – NK Osijek 1:3

✅ Do zápasu sme nevstúpili vôbec dobre a po individuálnej chybe už v 3. minúte inkasovali, pričom tento výsledok sa do konca prvého polčasu nezmenil. Vstup do druhej polovice zápasu bol z našej strany veľmi dobrý a zaslúžene sme vyrovnali, mali viac z hry, avšak z brejkovej situácie išli opäť do vedenia chorváti. Pri snahe o vyrovnanie sa hra otvorila, čo súper využil na konečných 1:3

✅ V zajtrajšom poslednom zápase turnaja spartakovci nastúpia proti Piraya Football Academy z Filipín 🇵🇭