islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

1 NÁVRAT KU VČERAJŠKU: Predseda KDH Milan Majerský: Áno, zákon musí platiť PRE VŠETKÝCH. 👉 Pýtam sa teda: prečo neboli zadrža…

1 NÁVRAT KU VČERAJŠKU:

Predseda KDH Milan Majerský:
Áno, zákon musí platiť PRE VŠETKÝCH. 👉 Pýtam sa teda: prečo neboli zadržaní organizátori pochodov masových protestov extrémistických či populistických strán, ktoré evidentne porušovali vtedy aktuálne nariadenia? A budú zadržaní, ak by sa to zopakovalo v budúcnosti?

☝️ Lebo vyjadrenie „padni komu padni“ má hodnotu iba, ak „padne komu padne“.

☝️ Očakávam, že toto vyjadrenie od predstaviteľa vlády nebude jediným vyjadrením smerom k záchranárom, ktorí idú z posledného. Verím, že ho bude nasledovať vecná reakcia, ktorá prinesie urýchlené riešenie pre všetkých zdravotníckych pracovníkov – vrátane lekárov, sestier a záchranárov.

👉 Ak sa chceme dopracovať k pravde, dialóg je nevyhnutný. Dnešný krok záchranárov bol ich poslednou snahou upozorniť, že k adekvátnemu dialógu s nimi nedochádza a zabrániť najhoršiemu. To, čoho sa dočkali, bolo neprimerané voči tomu, čo v tejto ťažkej dobe prežívajú oni a ich rodiny.

➡ Ak politici nepočúvajú tých, čo sa im snažia niečo dôležité povedať, doplatia na to vždy tí najzraniteľnejší. V tomto prípade pacient, ktorým sa môže stať ktokoľvek z nás.

Viac tu: https://domov.sme.sk/c/22803721/zachranari-pripomenuli-poslancom-nenaplnene-sluby.html

📷 SME


Autor správy, foto a správu publikoval KDH on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *