islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

300 000 eur na podporu a rozvoj komunitného života po pandémii. 🇸🇰Predseda vlády SR Eduard Heger pokračuje v transparentnom vy…

300 000 eur na podporu a rozvoj komunitného života po pandémii.

🇸🇰Predseda vlády SR Eduard Heger pokračuje v transparentnom využívaní svojej rezervy na verejnoprospešné účely. Vyhlásil už druhú výzvu a od dnešného dňa je možné zasielať žiadosti o poskytnutie dotácie na podporu komunitného života, najmä na spoločenské a športové aktivity.

🇸🇰„Na Slovensko sa pomaly vracia život, ktorý sme žili pred pandémiou. Opatrenia sa uvoľňujú a ľudia sa postupne opäť začínajú stretávať. Dúfam, že aj táto výzva pomôže v rozvoji komunitného života a podporí rôzne spoločenské aktivity, ktoré ľudí spájajú,“ povedal premiér Eduard Heger.

📆Výzva je zverejnená od 11. apríla 2022, zapojiť sa môžu samosprávy, mimovládne a neziskové organizácie, nadácie, cirkvi, ale aj výchovno-vzdelávacie inštitúcie. Žiadosti je možné predkladať prostredníctvom elektronického formulára. Termín uzávierky je 23. mája 2022.

💻Ďalšie informácie o zverejnenej výzve, ako aj elektronický formulár nájdete tu:
https://www.vlada.gov.sk//poskytovanie-financnych-prostriedkov-z-rozpoctovej-rezervy-predsedu-vlady-sr/

Aktuálne je z rezervy predsedu vlády vyhlásená aj výzva na podporu aktivít zameraných na zvýšenie gramotnosti, boj proti informačným hrozbám a boj proti šikane.


Autor správy, foto a správu publikoval Úrad vlády Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More
V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *