islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

50-ROČNÝ RADOVAN NAPADOL KLADIVOM POLICAJTA SUDCA HO POSLAL DO VÄZBY 🔨🙎‍♂️ ➡ Na hlasné výkriky z balkóna a silné údery v jedno…

50-ROČNÝ RADOVAN NAPADOL KLADIVOM POLICAJTA
SUDCA HO POSLAL DO VÄZBY 🔨🙎‍♂️

➡ Na hlasné výkriky z balkóna a silné údery v jednom z bytov upozornili uplynulý víkend na linke 158 obyvatelia bytového domu na ulici Jána Stanislava v Karlovej Vsi.

➡ Po prijatí oznámenia boli na miesto vyslané policajné hliadky. Tie po príchode do bytového domu zistili, že nočný kľud rušil jeden zo susedov hlučným kričaním a udieraním do steny kladivom. Z toho dôvodu policajti opakovane rušiteľa vyzývali, aby otvoril byt. On však ich výzvy nerešpektoval a začal udierať kladivom do vchodových dverí. Policajti sa preto rozhodli použiť ich zákonné oprávnenie, ktoré im dovoľuje v tomto prípade otvoriť byt. Po jeho otvorení a vstúpení do jeho priestorov, rušiteľ zrazu hodil do jedného z policajtov kovovú konštrukciu, ktorou zasiahol policajtov hrudník. Následne policajné hliadky vyzývali agresívneho muža, aby pustil kladivo z ruky. Ten sa po výzve napriahol a kladivom sa zahnal na jedného z policajtov, ktorý rane vyhol. Po jeho ďalšom útoku bol agresívny muž obmedzený na osobnej slobode.

➡ Po vykonaní potrebných úkonov bolo zo strany vyšetrovateľa Okresného riaditeľstva PZ Bratislava IV začaté trestné stíhanie a vznesené obvinenie 50-ročnému Radovanovi z Bratislavy pre zločin útoku na verejného činiteľa. Sudca okresného súdu rozhodol o umiestnení obvineného do väzby.

(Feed generated with FetchRSS)

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *