islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

AJ TAKTO SA TO ROBÍ, DO PSEJ MATERE: AMERICKÝ VÝROBCA STÍHAČIEK DARUJE VOJENSKEJ NEMOCNICI V RUŽOMBERKU 150 000 DOLÁROV NA OPR…

AJ TAKTO SA TO ROBÍ, DO PSEJ MATERE:

AMERICKÝ VÝROBCA STÍHAČIEK DARUJE VOJENSKEJ NEMOCNICI V RUŽOMBERKU 150 000 DOLÁROV NA OPRAVU PO POŽIARI

Pri väčších zákazkách v oblasti (aj obranného) priemyslu je pomerne štandardné, že vybraný zahraničný dodávateľ má záujem o pozitívne kroky voči obyvateľstvu v krajine, odkiaľ pochádza obchodná príležitosť, ktorú získal. Volá sa to v obchodnom jazyku social responsibility – sociálna zodpovednosť.

➡️Prvý hmatateľný záver dnešného rokovania v spoločnosti Lockheed Martin je, že táto spoločnosť bude prejavovať sociálnu zodpovednosť voči slovenským inštitúciám verejného záujmu.

Nedávny požiar v Ústredná vojenská nemocnica SNP v Ružomberku zničil strechu chirurgického pavilónu a spôsobil ďalšie škody. Očakávame opravy za státisíce.

Po intenzívnom rokovaní so spoločnosťou Lockheed Martin je výsledkom táto prvá, no nie posledná pomoc slovenským občanom. Som nesmierne rád, že sa nám podarilo vyrokovať grant vo výške 150 000 USD práve pre najlepšiu fakultnú nemocnicu na Slovensku.

Srdečne ďakujeme❗️

Takto sa to robí, do psej matere, nie brutálne rozkrádať našu krajinu 12 rokov!


Autor správy, foto a správu publikoval Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *