islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

AJ V ROKU 2024 HĽADÁME UČITEĽOV A UČITEĽKY ✒️, NA KTORÝCH SA NEZABÚDA Žijeme v dobe, kde sa do popredia dostáva umelá inteligen…

AJ V ROKU 2024 HĽADÁME UČITEĽOV A UČITEĽKY ✒️, NA KTORÝCH SA NEZABÚDA

Žijeme v dobe, kde sa do popredia dostáva umelá inteligencia🤖. Jej vývoj ani vplyv nemožno zvrátiť, no možno sa naučiť žiť v súlade s ňou. Ak jej pokladáte správne otázky, vie vám poskytnúť množstvo dobrých odpovedí. Ako sa však pýtať dobre, nielen tak, aby sme dostali odpovede, ktoré očakávame, ale aby sme sa aj niečo naučili, nás môžu naučiť aj výnimoční pedagógovia a pedagogičky.

Práve takých až DO 📅 29. FEBRUÁRA môžete nominovať na ocenenie Učiteľ, na ktorého sa nezabúda, ktoré už niekoľko rokov odovzdávajú naši kolegovia z oddelenia školstva tým najvýnimočnejším učiteľom v mestskej časti Petržalka.

Poznáte vo svojom okolí súčasných či bývalých pedagógov základných alebo materských škôl v správe mestskej časti Bratislava-Petržalka, ktorí svojím pedagogickým majstrovstvom či ľudským prístupom zanechali v žiakoch nezmazateľnú stopu? Naučili vás dobre sa pýtať, či zodpovedali vám tie najpálčivejšie otázky vášho sveta❓ Neváhajte nám do ŠTVRTKA 29. FEBRUÁRA 2024 zaslať nomináciu, či už na e-mail, poštou alebo cez elektronický formulár. VIAC INFO vrátane spôsobov nominácie nájdete TU 👉 PETRZALKA.sk/ucitel.

VOPRED VÁM ĎAKUJEME.🙏 #petrzalkazije

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *