islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

AKÉ AKTIVITY BUDÚ REALIZOVANÉ V BANSKEJ BYSTRICI POČAS NAJBLIŽŠÍCH ROKOV? Začína sa nová etapa Programu hospodárskeho a sociál…

AKÉ AKTIVITY BUDÚ REALIZOVANÉ V BANSKEJ BYSTRICI POČAS NAJBLIŽŠÍCH ROKOV?

Začína sa nová etapa Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja nášho mesta na roky 2023 – 2030. Ide o jeden z kľúčových dokumentov, ktorý definuje smerovanie Banskej Bystrice do konca tohto desaťročia. Zároveň určuje riadenie samosprávy, identifikuje výzvy, definuje ciele a priority rozvoja do budúcnosti. Taktiež prináša súbor opatrení a nástrojov, ktorými bude môcť mesto stanovené ciele dosiahnuť.

Tento týždeň sa uskutočnilo prvé – interné stretnutie, na ktorom sa stretli vedúci jednotlivých odborov a oddelení mestského úradu. Aby sme mohli uplatňovať vízie a reagovať na problémy i výzvy, ktoré sa nás týkajú, je potrebná spolupráca mesta s inštitúciami verejného a súkromného sektora. Preto sa opýtame na to, aký by mal byť rozvoj mesta Banská Bystrica aj vás.

Všetkých vás preto pozývame na online stretnutie, ktoré sa uskutoční v utorok, 28. marca 2023 o 17:30 h. na tomto linku: https://teams.microsoft.com/_#/pre-join-calling/19:meeting_MTFjYzJkMjktODc2ZS00NzI2LWE3MWEtNDgzMDhmOWZkMTRm@thread.v2.


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Banská Bystrica on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *