islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

AKO SI LIPŠIC S MATOVIČOM ZAPYTLIAČILI NA OPOZÍCIU Pytliak je človek, čo loví bez povolenia a teda protizákonne. Niečo podobné …


AKO SI LIPŠIC S MATOVIČOM ZAPYTLIAČILI NA OPOZÍCIU

Pytliak je človek, čo loví bez povolenia a teda protizákonne. Niečo podobné sa stalo pri nezákonnom nahrávaní predsedovi opozičnej strany SMER Robertovi Ficovi.
Ak ste už absolvovali viac ako prvý ročník základnej školy, historku, že polícia po nahlásení pytliactva na zajace nainštalovala do súkromnej chaty kameru a nahrávacie zariadenie, môžete pokojne odložiť bokom. V skutočnosti tu pytliačil niekto iný. Ten, kto sa rozhodol poľovať na predsedu opozičnej strany nezákonným spôsobom.

V žiadnej demokratickej krajine nemôžete nahrávať súkromné rozhovory opozičných politikov, ak na to nemáte zákonný dôvod. Ide o závažný zločin proti demokracii. Na Slovensku sa usvedčený daňový podvodník Matovič a jeho bývalý spolustraník Lipšic rozhodli prekročiť všetky čiary a zlikvidovať opozíciu za každú cenu. Keďže vieme, že Mikulec je neschopný panák, ktorý len slepo plní príkazy, môžeme takmer s istotou tušiť, že nikto iný ako títo dvaja páni nemohol dať na podobnú akciu súhlas.

Toto všetko sa deje za intenzívnej asistencie vybraných médií, ktorým zrazu nevadí, že vynášajú záznamy zo živých spisov, pričom im dajú rozprávkový názov Druhá gorila s cieľom, aby pritiahli ešte väčšiu pozornosť obecenstva.

Som presvedčený, že je potrebné tvrdo žiadať, aby sa pozadie tohoto závažného zločinu proti demokracii vyšetrilo a zodpovední boli postavení pred súd.

PS: Nejde o Roberta Fica. Rovnaký status by som napísal, ak by vládna moc nezákonným spôsobom odpočúvala, alebo inak kriminalizovala ktoréhokoľvek opozičného politika. Autor správy, foto a správu publikoval HLAS – sociálna demokracia on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *