islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Azevedo načal rok tak, ako ho skončil – gólom

#TipsportMaltaCup 🔴⚫️ Rozdielne zostavy v oboch polčasoch, rozdielne výkony. Aj takto by sa dal označiť prvý zápas tohto roka. Dvojgólovým strelcom sa mohol stať Azevedo, nakoniec však druhý gól nepridal. Paradoxne, aj posledný zápas v minulom roku odohrali Trnavčania proti Zlínu a aj vtedy strelil jediný gól zápasu Azevedo.

𝗗𝘆𝗷𝗮𝗻 𝗔𝘇𝗲𝘃𝗲𝗱𝗼:
🎙 „Cítim sa veľmi dobre. Samozrejme, stále je čo zlepšovať a na čom pracovať. Áno, je to len prvý zápas, ale mám taký nejaký dobrý pocit z tohto roka. Dúfam, že sa to potvrdí a vydrží to po zvyšok sezóny.“

ℹ Už zajtra čaká spartakovcov druhý zápas na turnaji. Od 16. hodiny nastúpia proti nemeckému druholigistovi SC Sandhausen. V priamom prenose odvysiela zápas Tipsport TV.

#Tipsport #visitmalta #FCST #FCSpartakTrnava Tipsport SK

Spartak má za sebou prvý prípravný zápas v roku 2023. Na turnaji Malta Tipsport cup remizoval v českým prvoligovým tímom zo Zlína 1:1. Skóre zápasu otváral Brazílčan Dyjan Azevedo, no Trnavčania vedenie neudržali. Tréneri poslali do oboch polčasov rôzne zostavy a aj výkony boli … Autor správy, foto a správu publikoval FC Spartak Trnava on Facebook Zdroj Read More