islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Bývalý politik Peter Weiss, ktorý v uplynulých rokoch verejnosť zaujal snáď len svojou rolou v Kočnerovej Threeme, ktorá odkryla…

Bývalý politik Peter Weiss, ktorý v uplynulých rokoch verejnosť zaujal snáď len svojou rolou v Kočnerovej Threeme, ktorá odkryla jeho úzke kontakty s vedúcim Kočnerovho sledovacieho komanda Petrom Tóthom, sa zjavne opäť pokúša zviditeľniť.

Vyprosím si však, aby človek, ktorý by si mal ešte teraz spytovať svedomie za všetky svoje politické prešľapy, kauzy a podozrenia, vynášal súdy o tom, ako sme sa s predsedom vlády pokúsili verejne ponížiť zdravotníkov pred parlamentom. Absolútny nonsens .Je samozrejmé, že človek, ktorý si v diplomatickom kresle doprial sedem, namiesto štandardných štyroch rokov, zachová lojálnosť a bude hájiť farby opozičného SMERu, ku ktorému mal vždy blízko.

Pán Weiss si však už evidentne nedal tú námahu, aby si prečítal aj vyjadrenia zdravotníkov, ktorí sa k tejto veci vyjadrili úplne jasne. „Pán Fico prišiel na policajnú stanicu a pán Kaliňák nás chcel zastupovať. Sme to odmietli… Prečo? Lebo za stav nášho zdravotníctva nemôže táto vláda, ona prišla rovno do pandémie, ale všetky predchádzajúce.“ František Majerský.

Tak čo, pán Weiss, koľko rokov ste boli toho súčasťou? Keď nabudúce pocítite opäť potrebu vyjadrovať sa k aktuálnemu dianiu, siahnite radšej po nejakej dobrej knihe. Napríklad Vlastnou hlavou…


Autor správy, foto a správu publikoval Roman Mikulec – minister vnútra SR on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *