islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Cesta plastovej fľašky

🦧 Pre vás už nepotrebné, no pre nás cenné 🦧

🦧 Ak vo vašej domácnosti natrafíte na opotrebovanú alebo natrhnutú plachtu, obliečku, prípadne vám zavadzajú väčšie plastové fľaše a nechce sa vám ich nosiť do automatu, prineste ich k nám. Naši orangutani si z plachiet, diek a obliečok stavajú hniezda, prikrývajú sa nimi, ale slúžia im aj ako „hračky“ – je to pre nich obohatenie života v ľudskej starostlivosti – enrichment. Fľaše sú taktiež zaujímavým obohatením. Naše chovateľky im do nich pripravujú vodu alebo ovocné šťavy a orangutany a šimpanzy z nich pijú, prípadne sa s nimi pooblievajú, ako môžete vidieť na videu.

🦧 Budeme radi, ak by ste nám pre vás nepotrebné deky, plachty, obliečky a plastové fľaše v objeme aspoň 1,5 litra (s vrchnáčikom a nepokrčené) priniesli na vrátnicu zoologickej záhrady, kde si ich už prevezmú naši chovatelia a dostanú sa na to správne miesto. Ďakujeme!

🐵 Staňte sa aj vy adoptívnym rodičom našich zvierat, stačí vyplniť dotazník na našej stránke https://www.zoobratislava.sk/ako-mozete-pomoct/adoptujte-si-zvieratko/ a my vás budeme kontaktovať 💕

Autor správy, foto a správu publikoval ZOO Bratislava on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *