islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Cestou na Pohodu som niečo dopísal a budem rád, keď si to prečítate. Možno ste to zaznamenali tiež. Zlé jazyky hovoria o „person…

Cestou na Pohodu som niečo dopísal a budem rád, keď si to prečítate. Možno ste to zaznamenali tiež. Zlé jazyky hovoria o „personálne vyprázdnenej SASKE“.

Mýlia sa, prípadne vedome klamú.

Členovia politickej strany, minimálne tej, ktorú už niekoľko rokov vediem, nie sú viazaní sľubom večnej vernosti. Život zdravej, demokratickej a riadne fungujúcej strany býva prirodzene sprevádzaný odchodmi aj príchodmi osobností. Kandidátka SASKY je v roku 2023 personálne silná a odborne pripravená, a to viac ako kedykoľvek predtým.

Prečo?

Pretože Juraj Krúpa, výborný šéf brannobezpečnostného výboru a šliapal smerákom a Žilinkovi na päty, za čo ho mafia odvolala.

Pretože Mária Kolíková, ktorá pripravila a vo veľkej časti implementovala zásadné reformy v oblasti justície, kde nikto nič podobné nespravil desiatky rokov.

Pretože Vladimír Ledecký, starosta, ktorý bol natoľko úspešný v integrácii etnickej menšiny, že si to všimli v New York Times. A svoje skúsenosti chce implementovať na celom Slovensku.

Pretože Vladimíra Marcinková, ktorá je hlasom mamičiek v parlamente, presadila právo rodičiek na sprievod pri pôrode alebo zvýšenie ochrany obetí sexuálneho násilia.

Pretože Tomáš Szalay, ktorý má všetky odborné aj osobnostné predpoklady na to, aby dostal slovenské zdravotníctvo z priepasti, v ktorej sa nachádza po výkonoch nominantov Smeru či OĽaNO.

Pretože Ábel Ravasz, ktorý nakopol úrad splnomocnenca pre rómske menšiny a tvorí dôležitý program pre menšiny.

Pretože Alojz Hlina, ktorý je telom i dušou pravičiar, antipopulista, podnikateľ a konzervatívec s otvoreným srdcom aj hlavou.

Pretože Marián Viskupič, pretože Karol Galek, pretože Branislav Gröhling, Ondrej Dostál, Janka Bittó Cigániková, Peter Cmorej, Anna Zemanová, Jarmila Halgašová, Radovan Kazda, Miroslav Žiak a ďalší odborníci, tímlídri a experti, ktorí hrajú za tím SASKY už niekoľko rokov.

V roku 2023 sme spoločne odhodlaní odohrať najväčší politický zápas nášho života a do 30. septembra sa o voľbe SASKY pokúsime presvedčiť každého z vás. Ďakujem za vašu podporu aj komentáre. 🙂


Autor správy, foto a správu publikoval Richard Sulik on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *