islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

CHAOS V KVÓTACH, CHAOS V OĽANO Ministerka MILANOVÁ má ťažký život. PRITAKÁVAŤ bez vlastného názoru všetkým sa neoplatí. Najskôr…


CHAOS V KVÓTACH, CHAOS V OĽANO

Ministerka MILANOVÁ má ťažký život. PRITAKÁVAŤ bez vlastného názoru všetkým sa neoplatí. Najskôr sa nechala hlúpo a naivne navliecť na zrušenie kvót hrania slovenskej hudby v súkromných rádiách, čím ohrozila slovenskú hudobnú scénu spôsobom, akým by to neurobil ani cudzinec, nieto ministerka kultúry.
Vzápätí ju podporila SaS, ktorá aby predbehla našu iniciatívu zvolania mimoriadneho výboru na túto tému, podala podobný návrh. Keď už sa zdalo všetko vymaľované a ministerka ako lobistka súkromných rádií, poškodzujúca slovenskú kultúru, si mohla spokojne oddýchnuť, zasiahol sám Matovič. Oznámil, že kvóty sa rušiť nebudú, pretože netreba rušiť to, čo funguje. Inými slovami, Matovič týmto vyjadrením potvrdil, že jeho ministerka kultúry rozhodla nekompetentne a hlúpo.

Veď rušiť niečo, čo funguje, môže iba niekto, kto tomu nerozumie.
Uvidíme, akú dohru bude mať tento príbeh chaosu a neporiadku na ministerstve kultúry. Už dnes však vieme, že Milanová by najlepšie urobila, keby z postu ministerky odišla. Tých chýb je už priveľa!

#HLAS #SociálnaDemokracia #ĽubicaLaššáková Autor správy, foto a správu publikoval HLAS – sociálna demokracia on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *