islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Dopravný podnik zavádza od pondelka 29.11. prázdninový režim vzhľadom na zníženú mobilitu kvôli protipandemickým opatreniam a pr…

Dopravný podnik zavádza od pondelka 29.11. prázdninový režim vzhľadom na zníženú mobilitu kvôli protipandemickým opatreniam a predpokladanému poklesu cestujúcich.

Viac info nájdete na:


V PONDELOK PRECHÁDZAME NA REŽIM PRÁZDINY ⚠

Vzhľadom na aktuálne platné protipandemické opatrenia, vyhlásený núdzový stav a s tým spojené obmedzenie mobility zavádzame zmenu režimu prevádzky mestskej hromadnej dopravy na prázdninový režim.

➡️Spoje jednotlivých liniek budú vypravené na základe cestovného poriadku platného pre „Pracovný deň – školské prázdniny“. Školské spoje 2, 4, 5 a 14 budú naďalej vypravované.

✅Zdravie a bezpečnosť cestujúcich je pre nás prioritou, a preto pokračujeme v intenzívnom čistení a dezinfekcii vozidiel MHD. Tie čistíme každý deň po návrate z prevádzky – predovšetkým dotykové plochy, madlá, tyče, dopytové tlačidlá, označovače cestovných lístkov, podlahy, rámy všetkých okien a prieduchy klimatizácií. Každý dopravný prostriedok prejde aj komplexným čistením, ktoré zahŕňa hĺbkové čistenie stropov i tepovanie sedadiel a pod. Nad rámec toho sme pristúpili opäť k dlhotrvajúcej polymérovej dezinfekcii.

✅Aj vďaka týmto opatreniam je prevádzka MHD v Bratislave naďalej bezpečná. Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More
V prípade, že nájdete chybu alebo preklep prosím kontaktujte nás.

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *