islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Fara Skýcov – Farské oznamy – Strana 1 – Created with Publitas.com

Od 25. novembra 2021 je v platnosti núdzový stav a lockdown v Slovenskej republike. Vzhľadom k tomuto nariadeniu nemajú byť sväté omše slúžené za účasti veriacich. Nahlásené úmysly svätých omší slúžim v takom poradí, ako boli určené – jednotlivé úmysly sú vždy uverejnené vo farských oznamoch. Úmysly sv. omší na prvý polrok nového občianskeho roka si môžete nahlásiť aj telefonicky (0948 155 750).
Je zatiaľ umožnená individuálna pastoračná starostlivosť. Sviatosť zmierenia rád vyslúžim po vzájomnej dohode, sv. prijímanie budem individuálne rozdávať v každú nedeľu dopoludnia. Môžete ma kontaktovať aj v prípade vyslúženia sviatosti pomazania chorých.
Adventný veniec na námestí obce požehnám v sobotu večer tak ako bolo avizované. Vaše adventné vence si môžete priniesť na požehnanie do kostola aj v nedeľu dopoludnia.
Aktuálne oznamy budú vždy uverejnené na farskej internetovej stránke a na sociálnej sieti. V našej diecéze platí dišpenz od povinnej účasti na sv. omšiach, odporúčam však sledovať živé vysielanie svätých omší cez katolícke masmédia a internet.


Farnosť Nanebovzatia Panny Márie Skýcov ──────────────────────────────────────────────── Farské oznamy 32. nedeľa v cezročnom období Pondelok sv. omša: 8/11
Autor správy, foto a správu publikoval Farnosť Nanebovzatia Panny Márie Skýcov on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *