islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

GENIÁLNE RIEŠENIE: AK SEM PRÍDU TISÍCKY MIGRANTOV ODÍDEM ZO SLOVENSKA…A STANEM SA TIEŽ MIGRANTOM!

GENIÁLNE RIEŠENIE: AK SEM PRÍDU TISÍCKY MIGRANTOV ODÍDEM ZO SLOVENSKA…A STANEM SA TIEŽ MIGRANTOM!


JEEEEEEJ, KONEČNE NIEČO INÉ! AĎO, ĎAKUJEME ZA TENTO MILÝ HOAX O MIGRANTOCH – Z TÝCH COVIDOVÝCH SME UŽ PREJEDENÍ

Účet pod názvom „Adrián Figa“ zverejnil informáciu, podľa ktorej by malo prísť na Slovensko 40 000 migrantov z Afganistanu na základe akejsi medzinárodnej dohody. Boh nás má ochraňovať, uvádza autor.

Zdroj hoaxu: https://www.facebook.com/AdrianFigaZnamaOsobnost/posts/252140650342955

A ďalšie zdroje:
https://www.hlavnydennik.sk/2021/12/14/tajny-zavazok-mikulca-v-bruseli-prejde-cez-nas-40-tisic-afgancov
https://www.hlavnespravy.sk/slovensko-bude-migracna-krajina-na-stretnuti-ministrov-v-bruseli-sa-podla-zahranicnej-tlace-mikulec-dobrovolne-zaviazal-prijat-afganskych-utecencov/2790106
https://www.extraplus.sk/clanok/mikulec-bruselu-prislubil-ze-na-slovensku-prijme-tisicky-afganskych-utecencov

PRÍSŤ MÔŽE AŽ 10 MIGRANTOV

Opýtali sme sa Ministerstvo vnútra SR a zistili sme:

Európska komisia v súvislosti s prijatím nariadenia na nové programové obdobie Fondu pre azyl, migráciu a integráciu vyzvala členské štáty, aby sa zaviazali k prijatiu vyššieho počtu osôb formou humanitárneho prijatia. Postoj SR v tejto otázke zostáva nezmenený. Okrem priamej evakuácie osôb z Afganistanu v auguste tohto roka naďalej platí, že Slovensko ponúka priestor pre prijatie 10 osôb, ktoré v Afganistane pracovali pre misiu Európskej únie. Závery prezentované eurokomisárkou Ylvou Johansson sú výsledkami dlhodobých rokovaní zástupcov členských štátov EÚ.

Takže senzácia sa nekoná. Slovensko neprijíma žiadne tisícky migrantov. Tak ako už roky hovoríme, slovenská azylačná politika je jedna z najprísnejších – je extrémne ťažké dostať azyl a legálne tu žiť.

Zároveň platí, že migranti o Slovensko nemajú záujem. Sme pre nich neatraktívna krajina. Kto tvrdí opak, tak sa snaží na seba upútať pozornosť a vyvolať pocit, aký je chcený a žiadaný.

Áno, Boh nás ochraňuj, no pred dennodennými klamstvami na sociálnych sieťach… Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *