islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Hľadáme milú a trpezlivú opatrovateľku/ opatrovateľa do staromestských jasličiek 🛝 Baví vás práca s deťmi, neprekážajú vám rozhá…

Hľadáme milú a trpezlivú opatrovateľku/ opatrovateľa do staromestských jasličiek 🛝 Baví vás práca s deťmi, neprekážajú vám rozhádzané hračky ale naopak, ruch, improvizácia a pohľad detí na svet vás motivujú a tešia?

Staré Mesto hľadá opatrovateľku/opatrovateľa alebo zdravotnú sestru/brata do jasličiek na Čajkovského ulici č.2 v Bratislave.

👉 Pracovná pozícia: zdravotná sestra, zdravotný asistent/ka, opatrovateľ/ka do Zariadenia starostlivosti o deti do troch rokov na Čajkovského ul. č. 2, Bratislava

⏰ Termín nástupu: ihneď

👉 Nástupný plat: 1100€ (po skúšobnej dobe možnosť priznania osobného príplatku)

⭕️ Kvalifikačné predpoklady:
– úplné stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania s odborným zameraním aj na oblasť starostlivosti o dieťa.
– úplné stredné všeobecné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie a absolvoval/a akreditovaný kurz opatrovania detí najmenej v rozsahu 220 hodín podľa zákona č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách.

⭕️ Iné kritéria a požiadavky:
– bezúhonnosť, pozitívny vzťah k deťom do 3 rokov
– spoľahlivosť, komunikatívnosť, empatia, schopnosť tímovej práce
– prax v nemocnici na detských oddeleniach, v detských jasliach a v iných predškolských zariadeniach vítaná

📞 Kontaktná osoba: Marta Rojková vedúca zariadenia +421 905 767 364

📩 Profesijný štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním OÚ/*/, posielať na e-mailovú adresu: marta.rojkova@staremesto.sk

*Ako dotknutá osoba, týmto súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise ako aj ostatných potrebných dokumentoch v súvislosti s hľadaním si práce.

Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce Bratislavy on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *