islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

INFORMÁCIA K MEDIALIZOVANÉMU PRÍPADU ✔️V prípade 22 ročnej študentky, ktorá bola nezvestná, vyšetrovateľ bratislavskej krajskej…

INFORMÁCIA K MEDIALIZOVANÉMU PRÍPADU

✔️V prípade 22 ročnej študentky, ktorá bola nezvestná, vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky na základe doposiaľ vykonaných dôkazov dňa 15. 09. 2023 vzniesol obvinenie pre zločin znásilnenia 54 ročnému I.P. z Bratislavy. V prípade preukázania viny páchateľovi, hrozí trest odňatia slobody na 7 až 15 rokov.

✔️V priebehu vyšetrovania bolo za účelom zabezpečenia dôkazov vykonaných viacero domových prehliadok, ako aj prehliadok iných priestorov a ďalších zaisťovacích úkonov.

✔️Vyšetrovateľ vo veci spracoval podnet na vzatie obvineného I.P. do väzby a spisový materiál bol dňa 15. 09. 2023 predložený službukonajúcemu prokurátorovi Krajskej prokuratúry Bratislava.

✔️Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie a citlivosť prípadu nebudeme zatiaľ poskytovať bližšie informácie. Tieto budú poskytnuté až to procesná situácia umožní.

✔️Bratislavská krajská kriminálka chce touto cestou zároveň poďakovať všetkým osobám, ktoré jej v priebehu 4 dní od začatia trestného stíhania poskytli spoluprácu a pomoc, na základe ktorej sa podarilo páchateľa v krátkej dobe identifikovať a zadržať.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *