islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Je neuveriteľné, s akou vervou sa Robert Fico zastáva a neúnavne bojuje za práva Norberta Bödöra, s ktorým sa podľa jeho vlastný…

Je neuveriteľné, s akou vervou sa Robert Fico zastáva a neúnavne bojuje za práva Norberta Bödöra, s ktorým sa podľa jeho vlastných slov “iba pozná”, nemá prehľad o jeho podnikateľských aktivitách, ale napriek tomu kritizuje akékoľvek kroky OČTK ako by bol jeho svedomie, či strážny anjel. Pokiaľ viem, poslanec Fico nie je dokonca ani jeho právnym zástupcom, alebo sa mýlim?

Samozrejme, platí prezumpcia neviny a poslanca Fica môžem uistiť, že to vedia najlepšie samotní vyšetrovatelia, ktorí pracujú nie len na tomto, ale na všetkých prípadoch na Slovensku.

Bohužiaľ, nie je pre mňa žiadnym prekvapením, že si poslanec Fico po dvanástich rokoch vo vláde a dvoch rokoch v opozícii stále nedokáže predstaviť, že minister vnútra ani prezident Policajného zboru ani náznakom nezasahujú do vyšetrovaní a dokonca o nich nie sú ani informovaní. Rád by som ho teda opäť vyviedol z omylu. Polícia koná a kým som minister vnútra, aj bude konať iba v súlade zo zákonom. V prípade Roberta Fica platí staré známe “podľa seba súdim teba” a jeho pokrivený charakter a skazená myseľ nedokáže vyprodukovať nič iné ako zlo, nenávisť a klamstvo.

Foto: SITA


Autor správy, foto a správu publikoval Roman Mikulec – minister vnútra SR on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *