islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Jožko, ďakujem Ti za priateľstvo kolegialitu a osobnú rovnosť. Dnes, ani počas ďalších dvoch dní som nechcel nikoho vyrušovať….

Jožko, ďakujem Ti za priateľstvo kolegialitu a osobnú rovnosť.

Dnes, ani počas ďalších dvoch dní som nechcel nikoho vyrušovať. Veľmi si želám, aby ste si každý užili sviatky v najväčšom pokoji.
Doslova nešťastný odchod Jožka Buriana, nášho dlhoročného priateľa a straníckeho kolegu, z nášho sveta ma núti narušiť ticho Vašich domácností.
Už som zvyknutý, že v lese, v ktorom rastiem, padajú okolo mňa stromy. Nikdy si ale nezvyknem a neprijímam, ak tieto stromy padajú po nešťastných udalostiach.
Jožko Burian bol v najlepšej sile a posledný rozhovor, ktorý som s ním mal, sa točil okolo oslavy jeho jubilea, ktorého sa dožil priam v plnom nasadení. V tom sú paradoxy života. Nebudem mu osobne želať šťastnú cestu do ďalších aktívnych rokov života, ale pokojný odchod na druhý breh, nech už je definitívnym koncom alebo cestou za svetlom.
Jožko patril medzi mojich kolegov a priateľov z Košíc, ktorí sa pri krízach nesplašili a nezutekali. A k tomu dodám, že to bol taký fajnový, príjemný chlap. Kto ho poznal, to dúfam potvrdí.
Jožko, ďakujem Ti za priateľstvo, kolegialitu a osobnú rovnosť.


Autor správy, foto a správu publikoval Robert Fico on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *