islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

KEBY FUNGOVALA ELEMENTÁRNA SPRAVODLIVOSŤ, MINISTER VNÚTRA BY BOL ODSÚDENÝ NA 20 ROKOV A NEDÁVAL BY NEZMYSELNÉ A USTRÁCHANÉ VYHLÁ…

KEBY FUNGOVALA ELEMENTÁRNA SPRAVODLIVOSŤ, MINISTER VNÚTRA BY BOL ODSÚDENÝ NA 20 ROKOV A NEDÁVAL BY NEZMYSELNÉ A USTRÁCHANÉ VYHLÁSENIA

Je absurdné, ako sa hlavne provládne médiá, teda všetky mainstreamové médiá, snažia ospravedlniť včerajšie protiústavné zadržanie lídra opozičného SMERu – SD Roberta Fica.

Ako na bežiacom páse uverejňujú vyhlásenia vládnych politikov, z ktorých vyplýva jediné – obrovský strach z toho, čo urobili a dvojaký kilometer. Len si predstavme, čo by tieto médiá vystrájali, keby vláda Roberta Fica zadržala Matoviča, alebo Lipšica pri vyčíňaní pred bytovým komplexom Bonaparte.

Minister vnútra Mikulec na adresu včerajšieho vládneho útoku na opozičného lídra uviedol, že „polícia pri podozrení z porušenia zákona koná bez ohľadu na to, z akého spoločenského a sociálneho spektra je preverovaná osoba“.

Keby médiá boli normálne a nie s krvavými očami proti SMERu a R. Ficovi, tak by sa polícia a Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) permanentne pýtali, prečo nekonajú proti ministrovi vnútra Mikulcovi. Dvaja dôveryhodní svedkovia tvrdia, že zobral úplatok 100 tisíc eur.

U žiadneho z nezákonne obvinených a väznených, ako je napr. T. Gašpar, J. Brhel, D. Kováčik alebo N. Bödör, nie je dôkazná situácia tak jasná a presvedčivá, ako u ministra vnútra. Ak sú spomínané osoby nezákonne obvinené, alebo uväznené, tak minister vnútra Mikulec mal byť na základe existujúcich dôkazov už odsúdený politicky angažovanou sudkyňou Špecializovaného trestného súdu Záleskou minimálne na 20 rokov.

Ide do oči bijúci dôkaz, že súčasná vláda využíva políciu a politicky angažovaných prokurátorov ÚŠP, ako je Lipšic, Kysel, Repa, Šurek a politicky angažovaných sudcov, ako je spomínaná Záleská či Kliment na špinavý, protiústavný a nedemokratický boj s opozíciou.


Autor správy, foto a správu publikoval Robert Fico on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *