islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

KOMUNITNÝ VIANOČNÝ BAZÁR ZÁZRAKY PRE ZRAKY S radosťou Vás oznamujeme, že vás čaká pastva pre oči, pasca na krásu a vkus. Ak nemá…

KOMUNITNÝ VIANOČNÝ BAZÁR
ZÁZRAKY PRE ZRAKY
S radosťou Vás oznamujeme, že vás čaká pastva pre oči, pasca na krásu a vkus.
Ak nemáte ešte vianočné darčeky, neváhajte. V našom Vianočnom bazári v čase 10:00 – 18:00 nájdete pestrú ponuku originálnych darčekov z autorskej tvorby či vlastnoručnej výroby – Dijana sujtas, ariXcraft, Seneca Publishing company, Lira Candels, Artysun, Stredná odborná škola technická, Cingi-lingi, Olivieri, Evička, Vierka Furdíková a ďalší. Všetkých výrobcov postupne predstavíme na Facebooku DK Lúky.
Vianočný bazár v DK Lúky nie je len o darčekoch, ale aj o darovaní a rozžiarení očí tým, ktorí si nemôžu dovoliť štedré Vianoce. Pomôžte nám a zapojte sa spolu s nami do zbierky. V spolupráci s Oddelením sociálnych vecí MČ Petržalka pomáhame rodinám, ktoré žijú v sociálnej núdzi a nemôžu si dovoliť, dopriať cez Vianoce darčeky pre svoje rodiny a tých najmenších. Školské potreby, farbičky, hračky, knihy, to všetko môže rozžiariť oči detí a vaše srdcia. Nezabudli sme ani na ľudí bez domova. Zapojili sme sa do zbierky v spolupráci OZ Vagus a NO Depaul. Pomôžu im uteráky, ponožky, spodné prádlo. Pomôžte nám pomáhať.
O 11.00 vás srdečne pozývame na zaujímavú prednášku o charitnej činnosti pri vianočnom stromčeku s Mgr. Karolom Vlasákom z Bratislavskej arcidiecéznej charity.
V rámci Zázrakov pre zraky nebude chýbať už tradičný SWAP, výmena oblečenia. V čase od 10:00 – 16:30 máte opäť možnosť prispieť k ochrane planéty. Prineste nám na SWAP len veci, ktoré budú použité na zbierku pre charity – uteráky, ponožky, spodné prádlo, pánske zimné bundy, spacie vaky.

Pre najmenších sú pripravené vianočné dielničky v čase 13:00 – 16:00, kde si vyrobia originálne vianočné ozdoby aj vianočné pozdravy.

Zázraky pre zraky ukončíme slávnostne Vianočným koncertom žiakov Súkromnej základnej umeleckej školy, Balkánska 87, Bratislava – Rusovce. V rámci programu sa predstavia mladí talentovaní hudobníci a vystúpenie spestria žiaci literárno-dramatického odboru.
Radi trávite čas Vianoc v teple pri dobrej knihe? Naša Knižnička pútnička ponúka žánrovo pestré knižné tituly pre každého. Neváhajte a príďte si požičať alebo vymeniť knihu.
Vďaka bezbariérovému vstupu sa tešíme na všetkých v Dome kultúry Lúky.

PROGRAM ZÁZRAKY PRE ZRAKY

10.00 – 18.00 Vianočný bazár

10.00 – 16.30 Vianočný SWAP

11:00 Prednáška o charitnej činnosti s Mgr. Karolom Vlasákom

13.00 – 16.00 Vianočné dielničky

18.00 – 19.00 Vianočný koncert SZUŠ Rusovce
https://www.kzp.sk/podujatie/zazraky-pre-zraky?place=80

Autor správy, foto a správu publikoval Dom kultúry Lúky on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *