islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Kontrola priestorov opustenej pôrodnice Zochova

V opustenej pôrodnici na Zochovej ulici, kde v júni našli mestské policajtky oslavovať deti s alkoholom, sme vykonali dôslednú kontrolu a majiteľ priestor zabezpečil pred ďalším vstupom. ⬇⬇⬇

🔵 Koncom júna sme v priestoroch bývalej pôrodnice našli väčšiu skupinu detí, ktorá tu oslavovala pravdepodobne koniec školského roka.
🔵 Až dvanástim z nich vyšla pozitívna dychová skúška na prítomnosť alkoholu. Najmladším bolo len trinásťročné dievča.
🔵 Na žiadosť majiteľa sme priestory prehľadali. Pri kontrole objektu sme našli jedného človeka bez domova, ktorý musel budovu opustiť. Následne majiteľ objekt zabezpečil pred ďalším vstupom.
🔵 Tieto priestory naďalej intenzívnejšie monitorujeme pri hliadkovej činnosti a veríme, že v budove už nikoho nenájdeme. Okrem ničenia pamiatkovo hodnotných prvkov v objekte, môže dôjsť k vážnemu ublíženiu na zdraví, vzhľadom na havarijný stav budovy.
🔴 V prípade, ak uvidíte niekoho opätovne v týchto priestoroch, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom linky 📞159 alebo osloviť niektorú z našich hliadok priamo v teréne. Samozrejme, sme tu pre vás aj vo všetkých iných situáciách, kedy potrebujete pomôcť, dochádza k páchaniu priestupkov alebo máte čo i len obavu, že by mohlo dôjsť k narušeniu verejného poriadku.
🔵 Viac fotografií z kontroly bývalej pôrodnice Zochova nájdete na našom Instagrame: https://www.instagram.com/msp.bratislava/.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *