islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Kráľ šampanského Pellegrini je v prvom rade zbabelec ✍️ Píše Veronika Remišová Pán Pellegrini sa zas ukazuje ako „rovný chlap….

Kráľ šampanského Pellegrini je v prvom rade zbabelec

✍️ Píše Veronika Remišová

Pán Pellegrini sa zas ukazuje ako „rovný chlap.“ V dnešnej televíznej relácii nevydržal ani 5 minút bez toho, aby nezačal „o Remišovej“, s nezmyselnými klamstvami a útokmi – samozrejme, v mojej neprítomnosti. Táto nenávisť a obsesia má svoj dôvod, keďže sme na ministerstve zastavili “škrabkanie” z IT projektov, za ktoré bol tento „digitálny líder“ Smeru spolu s pánom Rašim plne zodpovedný.

Na pripomenutie, len v jedinom utajenom kyberprojekte našiel Najvyšší kontrolný úrad obrovské pochybenia, ktoré už vyšetruje Európska prokuratúra a Slovensko príde v dôsledku toho o desiatky miliónov eur. Preto Pellegrini v každej relácii útočí ako zmyslov zbavený, navyše s vymyslenými hlúposťami. Naposledy si v Hlase vymysleli video s klamstvami o údajných kolobežkách za 2500 eur, čo bola samozrejme primitívna lož, ktorá ukázala neschopnosť smerákov prečítať text z verejných zdrojov.

Pán Pellegrini tiež rozpráva, že som s poslancami OĽANO niekde na Liptove. Ja sama som požiadala o okamžité osobné stretnutie s premiérom a následne sme sa počas víkendu aj stretli, keďže ministri SAS ohlásili na zajtra podanie demisie a bolo by od nás vrcholne nezodpovedné, keby sme sa o riešení tejto situácii nerozprávali. Aj kvôli takýmto klamárom a “biznismenom” v SmeroHlase by SAS a OľaNO mali zajtra nájsť kompromis pri riešení súčasnej krízy.

Útoky ľudí ako Pellegrini ma neprekvapujú. Flašíková-Beňová, Pellegrini či Raši sú ľudia odchovaní zmafianizovaným Smerom a bola by hanba, keby som dostávala od nich pochvalu.

Napriek tomu odporúčam Pellegrinimu, nech je aj pri kritike v prvom rade chlap, nie zbabelec, ktorý útočí na ženu v jej neprítomnosti, nehanbí sa klamať a vymýšľať si očividné hlúposti, najlepšie vtedy, keď v relácií na TA3 sedí sám.

Foto: SITA


Autor správy, foto a správu publikoval Za ľudí on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *