islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Mafiánsky štát 13: Bödörovci sú rodinno-stranícky klan: Gašparovci, Kaliňák a Kočnerov advokát Para (podcast)

Dnes ráno som išiel cez Kramáre v Bratislave a pozeral som sa do okien nemocnice. Koľko osudov je za tými oknami a prečo sú naše nemocnice také strašné? Staré, schátrané, proste hrôza. Každému je úplne jasné, že do takého stavu sa nedostali za posledné tri roky.

🫵🏻Čo robili politici, počas vlád SMERu a HLASu dlhé roky, keď boli pri moci?
Kam išli všetky peniaze, keď nie do nemocníc, škôl, či infraštruktúry?
Veď aj mnohé z objektov, kde slúžia policajti, hasiči, horskí záchranári, okresné úrady boli a stále sú v rovnako mizernom stave. Niektoré z nich sa nám za tri roky podarilo opraviť či postaviť nové. Napriek ťažkému obdobiu mnohých kríz, ktoré si vyžadovali nepredvídateľné náklady, sme pomáhali a postupne riešili všetko zanedbané. Bez kradnutia sa dá budovať lepšia budúcnosť.

Je motivácia politikov tzv. sociálneho spektra, devastovať nemocnice, aby sme nemuseli “živiť” dôchodcov a utláčať školstvo, aby si udržali voličov bez rozhľadu a dobrého vzdelania? Pretože tak im vyjdu najvyššie percentá vo voľbách udržia si moc? Bojíme sa to vidieť?

Vlády SMERU a prezlečeného SMERU, teda HLASU nemali žiadne krízy, ekonomika im podľa ich vlastných vyjadrení fungovala výborne, všetko podľa nich robili oveľa lepšie, všetci z nich sú šikovní a múdrí. Len nerozumiem, teda tomu, prečo vyzerajú nemocnice, mnohé školy a štátne budovy tak, ako vyzerajú.
Nerozumiem prečo dnes títo politici sľubujú na bilbordoch ľuďom niečo, čo už im dávno mohli a mali zabezpečiť.

Vy tomu rozumiete? Myslím, že mnohí Slováci majú veľmi krátku pamäť. Zabúdajú aké zlodejiny a svinstvá tu politici zo SMERU a HLASU za roky ich vlád napáchali. Dnes sa tvária chrumkavo, vysmiati, opraní v pervole, ale pravda je, že sú to stále tí istí ľudia, ktorí vytvorili systém “našich ľudí”, v rámci, ktorého kradli, drancovali, dohadovali kšefty pre seba a svojich, rozhodovali o osudoch iných a dotiahli to až tak ďaleko, že tento ich zvrátený systém zavraždil Jána a Martinu.🕯

Vypočujte si podcasty “Mafiánsky štát” v ktorých sa dozviete oveľa viac, alebo si pripomeniete to, čo už viete. Že ľudia ako Fico, Pelegriny, Danko a ich kumpáni nikdy nemysleli na ľudí, ale len a len na seba. My Vás, mafii nepredáme.

#olanoapriatelia #uprimne #odvazne #myvasmafiinepredame


„Norbert Bödör ma aktuálne platí,“ priznáva Robert Kaliňák. Je totiž jeho advokátom. Prepojenia medzi Bödörovcami a Smerom sa tým zďaleka nekončia. Sú aj Autor správy, foto a správu publikoval Roman Mikulec – minister vnútra SR on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *