islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Mestskí policajti zadržali v piatok muža, ktorý zaútočil pištoľou na 15-ročného tínedžera. ⬇⬇⬇ 👉 Krátko po pol deviatej večer d…

Mestskí policajti zadržali v piatok muža, ktorý zaútočil pištoľou na 15-ročného tínedžera. ⬇⬇⬇

👉 Krátko po pol deviatej večer dobehol zranený tínedžer na stanicu Útvaru zásahovej jednotky a kynológie. Hliadka mu ihneď privolala rýchlu zdravotnú pomoc, nakoľko mal silné krvácanie z hlavy po opakovaných úderoch pažbou pištole.
👉 Mestskí policajti spolu so služobným psom ihneď bežali do podniku, kde došlo k útoku. Páchateľa našli schovávať sa v podkrovnej časti domu, v ktorom je bar. Policajti ho niekoľkokrát vyzvali, aby im ukázal ruky a ľahol si na zem. Keďže na výzvy nereagoval a bola veľká šanca, že zbraň, s ktorou už raz útočil, môže otočiť aj proti nim, rozhodli sa použiť služobného psa. Ten páchateľa udrel náhubkoum do tváre a aj vďaka tomu sa mestským policajtom podarilo podozrivého zadržať.
👉 Zadržaný zo začiatku popieral, že by mal zbraň. Tú sa však mestským policajtom podarilo nájsť odhodenú pod schodmi do podkrovia. Pri prehliadke našli u 20-ročného muža aj jednu zo súčiastok, ktorá patrí do zbrane.
👉 Mestskí policajti zabezpečili miesto činu a aj zbraň do príchodu technikov a po spísaní záznamu odovzdali podozrivého do rúk Policajného zboru.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *