islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Milí priatelia, práve sme vydali diár Lectio divina 2023. Teraz spúšťame súťaž, v ktorej môžu tento diár získať traja z vás. Sta…


Milí priatelia, práve sme vydali diár Lectio divina 2023. Teraz spúšťame súťaž, v ktorej môžu tento diár získať traja z vás. Stačí, ak dáte “like” na tento príspevok a budete zaradení do zlosovania. Súťaž bude trvať od 8.12.2022 do 23.12.2022. Losovanie prebehne 24.12.2022 a jeho výsledky budú zverejnené na Facebookovej stránke Lectio divina (odporúčame vám stať sa fanúšikom tejto stránky).
Súťaž organizuje: Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Dobrého pastiera a Pastoračný fond Žilinskej diecézy.
—-
Lectio Divina je starobylá forma modlitby, ktorú odpradávna praktizovali tak rehoľné komunity, ako aj jednotlivci. Pozývame vás pripojiť sa a dať Božiemu Slovu priestor vo vašom každodennom živote. Či už budete Lectio praktizovať sami alebo v rodine, prípadne v malých skupinách, váš život s Bohom sa prostredníctvom čítania jeho Slova začne prehlbovať.
Vytvorili sme pre vás aplikáciu Lectio divina, ktorú si môžete stiahnúť do svojho mobilného zariadenia prostredníctvom obchodu App store alebo Google play. Viac informácii na www.lectiodivina.sk.
#lectiodivina #lectiodivinajournal #svatepismo #modlitba #bozieslovo #farnost #cirkev #dobrypastier #zilinskadieceza #biblia #zamyslenia #pastoracnyfondzilinskejdiecezy #krok #cestaobnovy #zilinskadieceza
Autor správy, foto a správu publikoval Žilinská diecéza on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *