islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Na každý deň do Vianoc jedna dobrá správa o Slovensku 🇸🇰 Rok 2021 sa pomaly chýli k svojmu záveru. Bol, a stále je, to náročný r…

Na každý deň do Vianoc jedna dobrá správa o Slovensku 🇸🇰
Rok 2021 sa pomaly chýli k svojmu záveru. Bol, a stále je, to náročný rok poznačený pandémiou. Bola by však škoda, dívať sa na rok 2021 iba cez čierne okuliare.

Na Slovensku diali aj dobré, pekné veci, ktoré nás môžu tešiť, na ktoré môžeme byť hrdí, a ktoré nám dávajú nádej do budúcna.
Každý deň v tomto adventnom období zverejním jednu dobrú správu o Slovensku. Dnes otvárame dvadsiate pomyselné okienko na tomto adventnom kalendári.

O krásnu reprezentáciu Slovenska sa postaral fenomenálny hokejista 🏒Marián Hossa, ktorého tento rok uviedli do 🏆 Hokejovej siene slávy v Toronte. Stal sa tak iba tretím Slovákom – po Stanovi Mikitovi a Petrovi Šťastnom – ktorý sa zaradil medzi najlepších hokejistov sveta.

Marián Hossa do profesionálneho zámorského hokeja naskočil v roku 1997. Trikrát získal Stanley Cup s tímom Chicaga. V ďakovnej reči sa Marián Hossa poďakoval aj slovenskému hokeju a trénerom v Dukle Trenčín, kde začínal.


Autor správy, foto a správu publikoval Veronika Remišová on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *