islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Na Kolibe sa dnes stala tragická udalosť – na ceste, ktorá vedie na Kamzík, sa ulomil z jedného zo stromov konár, ktorý, žiaľ, p…

Na Kolibe sa dnes stala tragická udalosť – na ceste, ktorá vedie na Kamzík, sa ulomil z jedného zo stromov konár, ktorý, žiaľ, padol na maloletého chlapca a spôsobil mu zranenia, ktorým podľahol. Prípad rieši polícia, situáciu preverujeme aj my.
Chceme vyjadriť hlbokú a úprimnú sústrasť rodine a pozostalým!
Počasie je dnes nepriaznivé, fúka silný vietor, ktorý môže v nárazoch v Bratislave podľa predpovede SHMÚ dosiahnuť silu až do 85 km/h. Je lepšie zostať doma, no keď už sa vyberiete na prechádzku, určite sa vyhnite miestam pod stromami. Buďte opatrní! 🙏


AKTUÁLNE: ZASAHUJEME PRI TRAGICKEJ UDALOSTI

👉Bratislavskí policajti aktuálne zasahujú pri tragickej udalosti, ku ktorej došlo dnes krátko pred 11.00 h na bratislavskej Kolibe.
👉Podľa doterajších informácii na ceste na kamzík došlo k ulomeniu a následnému pádu konára zo stromu, na maloletého chlapca. Ten zraneniam spôsobeným pádom konára podľahol. Prípadom sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave III.
Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – Nové Mesto on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *