islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Na Senicu iba deti do 15 rokov

🔴⚫️ V súvislosti s kontumovaným zápasom so Slovanom vydala Disciplinárna komisia SFZ predbežné opatrenie, ktorým zakázala vstup fanúšikom Spartaka na domáce zápasy. ❗Výnimku majú len deti do 15 rokov. Opatrenie platí už na najbližší zápas so Senicou, ktorý sa odohrá v piatok od 17. hodiny na Štadióne Antona Malatinského.

⚠️Nahlásiť sa je potrebné do piatka (12:00) , vstup je voľný.

Vstup je možný v sprievode dospelej osoby, na každých 10 detí je možný vstup 1 dospelého, ktorý bude za skupinu zodpovedať. Skupiny s menším počtom detí ako 10, nebudú môcť byť vpustené.

Je potrebné vopred nahlásiť účasť detí e-mailom na adresu: office@fcspartaktrnava.com 📧 , kde treba uviesť menoslov detí, rok narodenia a kontakt na zodpovednú osobu. Iné, ako nahlásené osoby nebudú môcť byť na štadión vpustené.

Ďakujeme.
FC Spartak Trnava ✍🏼

#FortunaLiga #FCSpartakTrnava #FCST #Tipsport


V súvislosti s kontumovaným zápasom so Slovanom vydala Disciplinárna komisia SFZ predbežné opatrenie, ktorým zakázala vstup fanúšikom Spartaka na domáce zápasy. Výnimku majú len deti do 15 rokov. Opatrenie platí už na najbližší zápas so Senicou, ktorý sa odohrá v piatok od 17. … Autor správy, foto a správu publikoval FC Spartak Trnava on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *