islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

Na Svetové stretnutie rodín v Ríme pricestovala delegácia zo Slovenska

V Ríme sú už od utorka večera členovia slovenskej delegácie, ktorá sa na 10. svetovom stretnutí rodín za účasti Svätého Otca.

V delegácii pod vedením košického eparchu Cyrila Vasiľa SJ, predsedu Rada KBS pre rodinu, sú tri manželské páry – Monika a Alfonz Juckovci z Bratislavská arcidiecéza, gréckokatolícky kňaz Jozef Matejovský s manželkou Annou z Eparchia Košice a Richard a Mária Kucharčíkoví s rodinou z Košická arcidiecéza. V delegácii je aj kňaz Spišská diecéza diecézy Róbert Neupauer.

Dnešný predpoludňajší program venovala slovenská delegácia prehliadke niektorých rímskych bazilík pod vedením sprievodcu – vladyku Vasiľa. Popoludní ich čaká svätá liturgia na Pápežskom východnom inštitúte, registrácia a účasť na Festivale rodín s pápežom Františkom.

Vatican News TK KBS


V delegácii pod vedením košického eparchu Cyrila Vasiľa SJ sú tri manželské páry: Monika a Alfonz Juckovci z Bratislavskej arcidiecézy, gréckokatolícky kňaz Jozef Matejovský s manželkou Annou z Košickej eparchie a Richard a Mária Kucharčíkoví s rodinou z Košickej arcidiecézy. V…
Autor správy, foto a správu publikoval TK KBS on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *