islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

NA TIESŇOVÚ LINKU NAHLÁSIL BOMBU 💣 TERAZ MU HROZÍ NIEKOĽKO ROČNÝ POBYT ZA MREŽAMI 👉Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratis…

NA TIESŇOVÚ LINKU NAHLÁSIL BOMBU 💣
TERAZ MU HROZÍ NIEKOĽKO ROČNÝ POBYT ZA MREŽAMI

👉Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV objasnili okolnosti falošného telefonátu na linku tiesňového volania 112, v zmysle ktorého sa mala nachádzať v priestoroch čerpacej stanice v Záhorskej Bystrici výbušnina.
👉Oznámenie o uvedenej veci bolo oznámené prostredníctvom mobilného telefónu krátko pred 04.00 h včera (05.06.2023). Policajti bezodkladne po prijatí tohto oznámenia vykonali potrebné úkony ako aj pyrotechnickú prehliadku priestorov čerpacej stanice so služobným psovodom. Tá skončila s negatívnym výsledkom. V rámci vyšetrovania vykonali policajti kriminálnej polície potrebné úkony, na základe ktorých zabezpečili dôkazy potrebné k vyvodeniu trestno právnej zodpovednosti konkrétnej osobe. Pár hodín po spáchaní uvedené skutku zadržali a na osobnej slobode obmedzili 29-ročného Miloša O. z Bratislavy, ktorému následne vyšetrovateľ vzniesol obvinenie z trestného činu šírenia poplašnej správy.
👉Po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený v cele policajného zaistenia. Vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom“ konaní.

(Feed generated with FetchRSS)

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *