islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

NAPADOL, ZRANIL A OKRADOL NIČ NETUŠIACEHO MUŽA POLICAJTI V MALACKÁCH VYŠETRUJÚ NÁSILNÝ TRESTNÝ ČIN ✅Policajti Okresného riadite…

NAPADOL, ZRANIL A OKRADOL NIČ NETUŠIACEHO MUŽA
POLICAJTI V MALACKÁCH VYŠETRUJÚ NÁSILNÝ TRESTNÝ ČIN

✅Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách vyšetrujú okolnosti trestné činu, ku ktorému došlo včera (22.12.2021) vo večerných hodinách. Doposiaľ neznámy páchateľ pristúpil v blízkosti autobusovej stanice v Stupave k 21-ročnému mužovi, ktorý sedel na lavičke. Páchateľ mal vytiahnuť z bundy neznámy predmet a muža ním udrieť do oblasti hlavy, v dôsledku čoho muž spadol na zem. Na zemi páchateľ muža opakovane udieral do oblasti hlavy, následne mu zobral mobilný telefón a z miesta odišiel. Poškodený muž okrem odcudzenia mobilného telefónu utrpel týmto konaním aj zranenia v oblasti hlavy ako aj zlomeniny prstov na rukách.
✅Policajný vyšetrovateľ začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci zločinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva a prečinu krádeže. Za uvedené konanie hrozí v prípade preukázania viny pred súdom v zmysle zákona trest odňatia slobody na štyri roky až desať rokov.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *