islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

NECHAJTE DETI OBJAVIŤ VO SVOJOM VNÚTRI HRDINOV 🦸‍♂️ NA LETNOM TÁBORE SUMMER HERO CAMP

NECHAJTE DETI OBJAVIŤ VO SVOJOM VNÚTRI HRDINOV 🦸‍♂️ NA LETNOM TÁBORE SUMMER HERO CAMP. PRVÝ TURNUS ŠTARTUJE UŽ 1. JÚLA

Leto je tu, o tom žiadne pochybnosti. S ním, okrem slnečných lúčov 🌞 či drinkov na terase prichádzajú i otázky, ako zabezpečiť deťom kvalitne strávené dni, plné radosti, spomienok a cenných skúseností?

Nuž, mali by sme riešenie, ktoré nielen, že spraví hrdinu z detí i rodičov, ale tiež poskytne deťom nezabudnuteľné a rodičom bezstarostné leto.🫶 Aspoň na týždeň.

Ak teda máte doma deti vo veku od 6 do 13 rokov, ktorí milujú pohyb a zábavu, tanečníčky 🩰, in-line nadšencov, basketbalistov🏀, plavcov i futbalistky, dajte ich do rúk skúsených a kvalifikovaných trénerov a animátorov. Postarajte sa o nezabudnuteľný zážitok bez starostí. Prvý turnus štartuje už 📅 1. JÚLA!

Denné tábory dostupné pre petržalských, ale i všetkých ostatných malkáčov budú prebiehať v týždňových turnusoch – od pondelka do piatka. Cena päťdňového turnusu za jedno dieťa je 💸 161 eur.

Ako bude vyzerať deň vašich malých hrdinov?🤔

Od 🕢 7:30 – 17:00 sú pre všetkých pripravené nielen doobedné športové tréningy podľa vlastného výberu v priestoroch ZŠ Pankúchova, ale i rôzne kreatívno-zábavné súťaže či workshopy. #petrzalkasportuje #petrzalkazije

VIAC INFO vrátane postupu prihlásenia či storno podmienkach nájdete TU 👉 PETRZALKASPORTUJE.sk.

Autor správy, foto a správu publikoval Petržalka on Facebook Zdroj Read More
Napíšte nám v prípade preklepu alebo chyby v článku. Ďakujeme

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *