islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

NOVÁ MOBILNÁ APLIKÁCIA NA PARKOVANIE 📱✅ ▫️ Od 12. apríla si budú môcť vodiči stiahnuť do svojich mobilných zariadení novú a vyl…

NOVÁ MOBILNÁ APLIKÁCIA NA PARKOVANIE 📱✅

▫️ Od 12. apríla si budú môcť vodiči stiahnuť do svojich mobilných zariadení novú a vylepšenú aplikáciu na parkovanie v meste Prešov: Urbi – Parkovanie.

⚠️ V prípade, že užívateľom aplikácie eParkio zostane na konte po 12.4.2022 nespotrebovaný kredit, musia o jeho vrátenie požiadať mesto Prešov na e-mailovej adrese parkovanie.presov@presov.sk Do správy je potrebné uviesť prihlasovací e-mail užívateľa aplikácie, posledné štvorčíslie platobnej karty, z ktorej si užívateľ dobíjal kredit a číslo účtu v tvare IBAN.

▫️ Aplikácia bude dostupná pre operačný systém Android a iOS. Všetky dôležité informácie však nájdu vodiči aj na informačných tabuliach a parkovacích automatoch, kde pribudnú aj QR kódy pre zjednodušenie SMS platieb za parkovné.

▫️ Platby za parkovné bude možné naďalej realizovať aj prostredníctvom automatov (v hotovosti alebo platobnou kartou) alebo zaslaním SMS správy s príslušnými údajmi na číslo 2200.

ℹ️ Viac informácií nájdete tu:
https://www.presov.sk/oznamy/mesto-presov-spusta-novu-aplikaciu-na-parkovanie-v-regulovanych-zonach-0.html

#presov #mesto #aplikacia #parkovanie #urbi


Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Prešov – Oficiálna stránka on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *